SP1 PUSZCZYKOWO / DLA UCZNIÓW / zajęcia pozalekcyjne

zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia sportowe:

WIESŁAW BARTKOWIAK:

PONIEDZIAŁEK godz. 15.15 - 16.45 kl. V-VII

WTOREK godz.15.20 - 17.00 kl. III-V

ŚRODA godz.14.20 - 17.00 kl. IV-VII

CZWARTEK godz.14.20 - 15.20 kl. III-V, godz.15.20 - 16.30 kl. V-VII

 

MAREK WYKROTA:

Zajęcia sportowe dla chłopców klas VIII - środa godz. 14:30-16:00.

 

LUCYNA DYDZIŃSKA:

Zajęcia sportowe dla dziewcząt w roku szkolnym 2018/2019
WTOREK 15:15-17:00 - piłka siatkowa dla dziewcząt kl. VII,VIII,III gimn.
ŚRODA 14:20-16:00 - piłka siatkowa dla dziewcząt kl. VI
ŚRODA 16:00-17:00 - gry i zabawy dla dziewcząt kl. IV, V

 

Zajęcia przedmiotowe:

 

Klasy 1-3

BEATA MARKOWSKA:

Zapraszam na zajęcia recytatorsko – teatralne:

Poniedziałek klasy 1 i 3 na 7 lekcji (13.35 - 14.20)
Piątek klasy 2 na 6 lekcji (12.40 - 13.25)

 

AGATA AKUSZEWSKA, DOMINIKA MUSIAŁ

Zapraszamy uczniów klas drugich na zajęcia z udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia obejmują następujące zagadnienia :
- bezpieczeństwo
- wzywanie pomocy
- sprawdzanie przytomności
- sprawdzanie oddechu
- pozycja boczna
- resuscytacja krążeniowo- oddechowa
Chętne dzieci z klas drugich zapraszamy w czwartki w godz. 12.40- 13.25 sala nr 15.
Pierwsze spotkanie 4.10

KLASY 4-8 i 3GIM.

ALEKSANDRA WALCZAK:

Zajęcia dodatkowe z chemii odbywać się będą w każdy poniedziałek w godzinach 15:20-16:05.

 

DANUTA JAWORSKA

KOŁO MATEMATYCZNE - dla uczniów klas ósmych oraz trzecich gimnazjum.
(przygotowanie do konkursów matematycznych oraz do egzaminu gimnazjalnego i egzaminu ósmoklasistów).
Termin: WTOREK godz. 14.30 - 15.15, sala 7 gim.
Jeśli zainteresowanych będzie więcej, to klasy gimnazjalne będą miały zajęcia w poniedziałki, godz. 14.30 - 15.15 sala 7 gim, a ósmoklasiści we wtorki 14.30 - 15.15.

 

MAŁGORZATA TARASZKIEWICZ:

- ZAJĘCIA FAKULTATYWNE z biologii i z chemii dla uczniów klas trzecich oddziałów gimnazjalnych -przygotowanie do zewnętrznego egzaminu gimnazjalnego (PIĄTKI 14:20- 15:50);

- ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE do Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego (zgodnie z harmonogramem dla grup- CZWARTKI 16:00- 16:45)

- Indywidualny Program Nauczania Biologii dla ucznia klasy 3 A oddział gimnazjalny (WTORKI 16:00- 16:45 oraz PIĄTKI 15:50- 16:35)

 

JOANNA KONIECZNA

Zapraszam na dodatkowe zajęcia- SZTUKA I KULTURA KRAJÓW EUROPEJSKICH, które odbywają się w czwartki na 7 godzinie lekcyjnej ( 13.35-14.20) oraz na 8 godzinie lekcyjnej, tj. od 14.30-15.15

 

HALINA SOBOLEWSKA

Zajęcia plastyczne - malowanie obrazów olejnych na płótnie, odbywają się w piątki od godz.13.35 do 14.20.

 

BARTOSZ MUSZYŃSKI

Uczniów klas 4-8 zainteresowanych w rozwijaniu swoich historycznych pasji zapraszam w poniedziałki o godz. 13.35-14.20 do sali numer 8 w SP.
Gimnazjalistów, którzy chcą się przygotować do konkursów bądź do egzaminu gimnazjalnego zapraszam w poniedziałki między 14.30-15.15 o sali numer 8 w SP.

 

WOJCIECH ŚLIWIŃSKI

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych uczniów klas siódmych i ósmych na zajęcia Koła Fizycznego.

Zajęcia odbywają się w czwartki w godzinach 15:30-16:15
Na zajęciach:
- wykonujemy ciekawe doświadczenia i eksperymenty,
- samodzielnie lutujemy układy elektroniczne,
- przygotowujemy spektakl naukowy,
- zajmujemy się konstrukcjami maszyn kroczących,
- obserwujemy gwiazdy na niebie,
- rozwiązujemy zadania i zagadki fizyczne.

Opiekun i uczestnicy Koła Fizycznego

 

MILENA TARATAJCIO
Zajęcia dla klas IV-VIII przygotowujące do występów podczas uroczystości szkolnych i lokalnych odbywać się będą co dwa tygodnie w piątki, godz. 15.20-16.50 (od 12 października).