SP1 PUSZCZYKOWO / KADRA / Nauczyciele

Nauczyciele

 

KADRA NAUCZYCIELSKA 2019/2020

Ewa Budzyńska - dyrektor szkoły - nauczyciel geografii

Renata Kulka - wicedyrektor szkoły, zajęcia komputerowe, informatyka

Tomasz Żak - wicedyrektor szkoły -  historia, WOS, doradztwo zawodowe

 

Nauczyciele:

 

Agata Akuszewska - edukacja wczesnoszkolna - klasa III b

Wiesław Bartkowiak - wychowanie fizyczne

Magdalena Całujek- historia, WDŻ, EDB, WOS

Anita Chorążkiewicz-Sowa - język angielski 

Mirella Damps, Siostra Mirella - religia

Magdalena Durek- język angielski - klasa VIII a

Lucyna Dydzińska - wychowanie fizyczne

Krzysztof Grzegorzyca - muzyka

Alina Flor s.Maristella - religia

Anna Florczak-Niezgódka- j.polski V a

Jagienka Habernik - świetlica

Monika Hohorek

Danuta Jaworska- matematyka

Jagoda Jerzykiewicz- świetlica szkolna

Anna Kemińska oddział przedszkolny a

Katarzyna Knapp - Idziak logopedia, świetlica szkolna

Joanna Konieczna - Język polski - klasa VI b 

Dominika Musiał - nauczyciel wspomagający

Anna Kochaniecka- Gosztkowska pedagog szkolny, logopedia

Danuta Kosmowska - matematyka 

Karolina Kubicka- język angielski - klasa V b

Beata Łukowiak - język niemiecki - klasa VI c

Marta Madaj-Malinowska - pedagog szkolny

Beata Markowska - edukacja wczesnoszkolna - klasa III b

Tomasz Mazur - matematyka - klasa VIIb

Joanna Mężyńska - język niemiecki

Agnieszka Molińska - język polski - klasa IVa

Katarzyna Mroczek - język angielski- klasa Vc

Bartosz Muszyński- historia i społeczeństwo - klasa VII a

Remigiusz Niezgódka- informatyka

Beata Oziemska- - muzyka

Iwona Plackowska - nauczyciel wspomagający

Dorota Poczta - świetlica szkolna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Elżbieta Przybylska - język polski- klasa VI a

Mirosława Przybylska - edukacja wczesnoszkolna - klasa III a, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Agnieszka Sibilak - wychowanie przedszkolne - oddział przedszkolny 0 b

Halina Sobolewska - plastyka

Ewa Sturzbecher - biblioteka szkolna, religia

Ewa Szykulska - edukacja wczesnoszkolna - klasa II a

Małgorzata  Śliwińska- zajęcia techniczne

Wojciech Śliwiński - fizyka

Katarzyna Świniarska - edukacja wczesnoszkolna - klasa I a

Milena Taratajcio - klasa I b, świetlica, etyka

Magdalena Wąsowska - biologia, przyroda - klasa VIII b

Joanna Wiśniewska -Szopka- psycholog

Aleksandra Woźniak - chemia, klasa VIII c

Grażyna Wróblewska- świetlica

Marek Wykrota- wychowanie fizyczne

Grażyna Wróblewska - świetlica szkolna