SP1 PUSZCZYKOWO / KADRA / Nauczyciele

Nauczyciele

 

KADRA NAUCZYCIELSKA 2018/2019

Ewa Budzyńska - dyrektor szkoły - nauczyciel geografii

Renata Kulka - wicedyrektor szkoły, zajęcia komputerowe, informatyka

Marlena Jagaciak - wicedyrektor szkoły - nauczyciel wychowania fizycznego (zastępstwo za Tomasz Żaka- wicedyrektora szkoły, historia, WOS)

 

Nauczyciele:

 

Agata Akuszewska - edukacja wczesnoszkolna - klasa I b

Wiesław Bartkowiak - wychowanie fizyczne

Magdalena Całujek- historia, WDŻ, EDB, WOS

Lucyna Chmielarz - wychowanie fizyczne

Anita Chorążkiewicz-Sowa - język angielski - klasa V c

Mirella Damps, Siostra Mirella - religia

Magdalena Durek- język angielski - klasa VII a

Lucyna Dydzińska - wychowanie fizyczne

Krzysztof Grzegorzyca - muzyka

Alina Flor s.Maristella - religia

Anna Florczak-Niezgódka- j.polski IV a

Jagienka Habernik - świetlica

Monika Hohorek

Danuta Jaworska- matematyka

Jagoda Jerzykiewicz- świetlica szkolna

Agnieszka Kącka- Zajecia techniki, technika

Anna Kemińska oddział przedszkolny a

Katarzyna Knapp - Idziak logopedia, świetlica szkolna

Joanna Konieczna - Język polski - klasa V b ( za Panią Katarzynę Stachowiak)

Dominika Musiał - nauczyciel wspomagający

Anna Kochaniecka- Gosztkowska pedagog szkolny, logopedia

Danuta Kosmowska - matematyka - klasa VI b

Karolina Kubicka- język angielski - klasa IV b

Elżbieta Płotkowiak - matematyka (zastępswto za Agnieszkę Lewandowską)

Marta Madaj-Malinowska - pedagog szkolny

Beata Markowska - edukacja wczesnoszkolna - klasa II b

Tomasz Mazur - matematyka - klasa VIIIc

Joanna Mężyńska - język niemiecki

Agnieszka Molińska - język polski - klasa VIII b

Katarzyna Mroczek - język angielski- klasa IIb oddział gimnazjalny

Bartosz Muszyński- historia i społeczeństwo - klasa VI a

Remigiusz Niezgódka- informatyka

Beata Oziemska- - muzyka

Ewa Paciejewska - język francuski

Iwona Plackowska - nauczyciel wspomagający

Dorota Poczta - świetlica szkolna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Elżbieta Przybylska - język polski- klasa V a

Mirosława Przybylska - edukacja wczesnoszkolna - klasa II a, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Agnieszka Sibilak - wychowanie przedszkolne - oddział przedszkolny 0 b

Halina Sobolewska - plastyka

Ewa Sturzbecher - biblioteka szkolna, religia

Ewa Szykulska - edukacja wczesnoszkolna - klasa I a

Małgorzata  Śliwińska- zajęcia techniczne

Wojciech Śliwiński - fizyka

Katarzyna Świniarska - edukacja wczesnoszkolna - klasa III a

Małgorzata Taraszkiewicz- biologia, chemia - klasa VIII a

Milena Taratajcio - klasa III c, świetlica, etyka

Magdalena Wąsowska - biologia, przyroda - klasa VII b

Joanna Wiśniewska -Szopka- psycholog

Aleksandra Woźniak - chemia, klasa VII c

Grażyna Wróblewska- świetlica

Marek Wykrota- wychowanie fizyczne

Grażyna Wróblewska - świetlica szkolna