SP1 PUSZCZYKOWO / KADRA / Nauczyciele
Nauczyciele
KADRA NAUCZYCIELSKA 2023/2024
Ewa Budzyńska - dyrektor szkoły - nauczyciel geografii, przyrody
Renata Kulka - wicedyrektor szkoły, informatyka, matematyka, fizyka, technika
Tomasz Żak - wicedyrektor szkoły - historia, WOS, doradztwo zawodowe, szachy
Nauczyciele:
Agata Akuszewska - edukacja wczesnoszkolna - klasa III b
Wiesław Bartkowiak - wychowanie fizyczne
Martyna Borowicz - świetlica szkolna
Magdalena Całujek- historia, EDB, WOS, wychowawstwo klasa V b
Magdalena Dahlke - nauczyciel wspomagający, świetlica szkolna
Marlena Jagaciak - wychowawnie fizyczne
Magdalena Janaszak - matematyka
Anna Kemnic Siostra Piotra - religia
Magdalena Durek- Pańczyk -język angielski, wychowawstwo klasa VI a
Lucyna Dydzińska - wychowanie fizyczne
Paulina Przeniosło Siostra Franciszka - religia
Anna Florczak-Niezgódka- j.polski, wychowawstwo IV a
Jagienka Habernik - świetlica
Arkadiusz Kucia- matematyka, wychowawstwo V a
Magdalena Kuciak - nauczyciel wspomagający
Jagoda Kamińska- pedagog specjalny, świetlica szkolna
Katarzyna Knapp - Idziak - logopedia
Marzena Krzysztof - edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, oddział przedszkolny 0a
Halina Sobolewska - plastyka, świetlica
Karolina Kubicka- język angielski - wychowawstwo klasa IV b
Grażyna Leciej - pedagog szkolny, nauczyciel wspomagający
Malhina Anna - pomoc nauczyciela
Beata Markowska - świetlica szkolna
Tomasz Mazur - matematyka, wychowastwo klasa VII b
Joanna Mężyńska - język niemiecki -wychowawstwo klasa VII a
Małgorzata Mikulska-Wyrzykowska - nauczyciel wspomagający
Agnieszka Molińska - język polski - wychowawstwo klasa VIII a
Katarzyna Mroczek - język angielski
Agnieszka Mocek - psycholog szkolny
Remigiusz Niezgódka- informatyka
Beata Oziemska- - muzyka
Iwona Plackowska - nauczyciel wspomagający
Dorota Poczta - świetlica szkolna
Lidia Potocka - wychowanie do życia w rodzinie
Elżbieta Przybylska - język polski
Mirosława Przybylska - edukacja wczesnoszkolna - klasa I a
Agnieszka Sibilak - edukacja wczesnoszkolna - klasa I b
Ewa Sturzbecher - biblioteka szkolna
Ewa Szykulska - edukacja wczesnoszkolna - wychowawstwo klasa III a
Małgorzata Śliwińska- technika
Wojciech Śliwiński - fizyka
Katarzyna Świniarska - edukacja wczesnoszkolna - wychowawstwo klasa II a, etyka
Milena Taratajcio - edukacja wczesnoszkolna - wychowawstwo klasa II b, etyka
Małgorzata Taraszkiewicz- świetlica szkolna
Aleksandra Walczak - chemia, biologia, przyroda, wychowawstwo klas VI b
Marek Wykrota- wychowanie fizyczne