SP1 PUSZCZYKOWO / DLA RODZICÓW / Godziny dostępności nauczycieli dla uczniów i rodziców.

Godziny dostępności nauczycieli dla uczniów i rodziców.

GODZINY DOSTĘPNOŚCI  NAUCZYCIELI  DLA  UCZNIÓW I RODZICÓW

 

Lp

Imię i Nazwisko

Dzień tygodnia

Godzina

1

Ewa Budzyńska

Środa

15:15-16:15

2

Renata Kulka

Poniedziałek

15:15-16:15

3

Tomasz Żak

Piątek

06:55-07:55

4

Agata Akuszewska

Poniedziałek

06:55-07:55

5

Wiesław Bartkowiak

Wtorek

16:15-17:15

6

Martyna Borowicz

Środa

17:00-18:00

7.

Emilia Budkiewicz

Środa

14:30-15:30

8

Magdalena Całujek

Czwartek

15:15-16:15

9

Lucyna Dydzińska

Wtorek

16:05-17:05

10

Magdalena Durek-Pańczyk

Środa

06:55-07:55

11

Katarzyna Fijałkowska

Poniedziałek

15:30-16:30

12

Anna Florczak-Niezgódka

Piątek

06:40-07:40

13

Jagienka Habernik

Wtorek

12:00-13:00

14

Marlena Jagaciak

Środa

14:20-15:20

15

Jagoda Kamińska

Poniedziałek

16:00-17:00

16

Anna Kemnic s.Piotra

Środa

15:15-16:15

17

Anna Kempińska

Piątek

06:55-07:55

18

Katarzyna Knapp-Idziak

Wtorek

(wrzesień)

Środa (październik)

14:25-15:25

 

15:15-16:15

19

Joanna Konieczna

Piątek

06:55-07:55

20

Marzena Krzysztof

Środa

13:00-14:00

21

Karolina Kubicka

Piątek

06:55-07:55

22

Arkadiusz Kucia

Środa

15:20-16:20

23

Magdalena Kuciak

Środa

12:25-13:25

24

Grażyna Leciej

Środa

14:30-15:30

25

Agnieszka Lewandowska

Środa

06:55-07:55

26

Beata Łukowiak

Wtorek

06:55-07:55

27

Beata Markowska

Środa

13:25-14:25

28

Tomasz Mazur

Piątek

06:50-07:50

29

Joanna Mężyńska

Czwartek

06:40-07:40

30

Magdalena Mikulska-Wyrzykiewicz

Poniedziałek

16:00-17:00

31

Agnieszka Molińska

Poniedziałek

06:55-07:55

32

Katarzyna Mroczek

Piątek

06:55-07:55

33

Remigiusz Niezgódka

Środa

06:55-07:55

34

Beata Oziemska

Środa

07:25-07:55

35

Iwona Plackowska

Czwartek

06:55-07:55

36

Dorota Poczta

Wtorek

16:30-17:30

37

Lidia Potocka

06:55-07:55

07:10-07:40

38

Paulina Przeniosło s.Franciszka

Środa

14:20-15:20

39

Mirosława Przybylska

Czwartek

12:30-13:30

40

Irina Pukas

Poniedziałek

16:30-17:30

41

Agnieszka Sibilak

Środa

13:00-14:00

42

Halina Sobolewska

Wtorek

16:30-17:30

43

Ewa Sturzbecher

Wtorek

06:55-07:55

44

Ewa Szykulska

Czwartek

13:35-14:35

45

Małgorzata Śliwińska

Wtorek co 2 tydz.

14:40-15:40

46

Wojciech Śliwiński

Wtorek co 2 tydz.

14:40-15-40

47

Katarzyna Świniarska

Poniedziałek

13:45-14:45

48

Małgorzata Taraszkiewicz

Wtorek

16:00-17:00

49

Milena Taratajcio

Czwartek

17.00-18:00

50

Aleksandra Walczak

Piątek

06:55-07:55

51

Marek Wykrota

Czwartek

14:20-15:20