Aktualności i wydarzenia

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

dodano: 2024-07-02

21 czerwca we wszystkich polskich szkołach zabrzmiał ostatni dzwonek, który ogłosił, że rozpoczęły się wakacje. W naszej szkole uczniowie klas ósmych pożegnani zostali w czwartek- 20 czerwca przez swoje koleżanki i kolegów z klas drugich i siódmych, którzy przygotowali dla nich wspaniałą część artystyczną, do której przygotowały ich wychowawczynie. Natomiast pozostali uczniowie klas I-VII koniec nauki w tym roku szkolnym świętowali w piątek 21 czerwca, gdzie na hali widowiskowo-sportowej wraz z zaproszonymi gośćmi uczestniczyli w uroczystym zakończeniu roku szkolnego. W tym dniu piękną część artystyczną przygotowali dla wszystkich uczniowie klas pierwszych i czwartych pod nadzorem swoich wychowawczyń.

Po oficjalnej uroczystości wszyscy uczniowie spotkali się z wychowawcami w swoich klasach, gdzie otrzymali świadectwa szkolne. Po raz pierwszy odebrali je uczniowie klas pierwszych. Wszystkim uczniom gratulujemy wspaniałych wyników i sukcesów oraz życzymy bezpiecznych i udanych wakacji, pełnych niesamowitych przygód i wrażeń. Do zobaczenia we wrześniu!
Agnieszka Sibilak