Życzenia imieninowe dla IV c

dodano: 2016-04-07

Wszystkiego najlepszego z okazji imienin. Dużo zdrowia, szczęścia, radości oraz sukcesów indywidualnych i klasowych

życzą

Ewa Budzyńska i Renata Kulka

Komunikat w sprawie sprawdzianu szóstoklasisty

dodano: 2016-03-31

Szanowni Państwo, Drogie Dzieci.
5 kwietnia 2016 r. we wtorek odbędzie się sprawdzian uczniów klas szóstych.
Pozostałe dzieci w tym dniu nie mają zajęć lekcyjnych. Czynna jest oczywiście świetlica szkolna w godz. 7.00 - 17.00.

Komunikat dla szóstoklasistów
Szóstoklasiści przychodzą do szkoły na 8. 15. Sprawdzian będzie trwał do około 13.00.
Obowiązuje strój galowy, przyniesienie z sobą długopisów z czarnym wkładem, legitymacji szkolnej i przyborów do kreślenia.
Obowiązuje absolutny zakaz wniesienia do sali telefonów komórkowych oraz korzystania z kalkulatorów i korektorów.

List Rzecznika Praw Dziecka

Dziś drzwi otwarte dla przyszłych uczniów

dodano: 2016-03-31

Drzwi otwarte

Rekolekcje Wielkopostne

dodano: 2016-03-23

W dniach 09-11.03 marca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w szkolnych rekolekcjach wielkopostnych. Dla klas V-VI był to czas wspólnego spotkania, słuchania nauk o modlitwie, wspólnocie, sakramentach. Natomiast dzieci z klas O - IV obejrzeli dwa spektakle pt. „Parasol", „Miasto kwiatów" w wykonaniu Teatru Droga z Poznania. Każdego dnia uczniowie wsłuchiwali się w nauki prowadzone przez Ks. Proboszcza Romana Poźniak. Rekolekcje zakończyliśmy wspólną Mszą Świętą.
Siostra Fabia

Życzenia Świąteczne

dodano: 2016-03-23

Święto Wielkiej Nocy to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i w siłę człowieka.
Życzymy, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość, pokój oraz wzajemną życzliwość. By stały się źródłem wzmacniania ducha.

Dyżury w świetlicy szkolnej

dodano: 2016-03-23

Uprzejmie informujemy o możliwości zapewnienia opieki świetlicowej dzieciom, (których rodzice pracują) w czasie przerwy świątecznej w dniach 24.03, 25.03, 29.03, (w godz. od 7.00 do 17.00).

Wiosna z tradycją.
Cóż to było dla nas za przyjemne zaskoczenie, gdy Pierwszego dnia Wiosny, choć zimnego i pochmurnego, Samorząd Uczniowski wprowadził społeczność puszczykowskiej Jedynki w iście wiosenny nastrój.
Coś dla ucha... przez głośniki w całej szkole rozbrzmiewał głos Andrzeja Grechuty śpiewającego radośnie „wiosna, wiosna... wiosna ach to Ty".
Coś dla oka... szkolnymi korytarzami, zaglądając do klas przechadzała się piękna Pani Wiosna w towarzystwie kicającego Zajączka Wielkanocnego, a dla podniebienia tradycyjne czekoladowe jajeczka w koszyczku.
To wszystko sprawiło, iż ten dzień stał się dla nas iście wiosenny, radosny i kolorowy.
M. Madaj -Malinowska

18 marca - dziś imieniny dzieci z 0 a

dodano: 2016-03-18

Serdeczne życzenia imieninowe dla naszych najmłodszych. Dziś imieniny obchodzą wychowankowie oddziału 0 a.
Wszystkiego najlepszego, słoneczka, uśmiechu i dożo zdrowia.
Renata Kulka

X FESTIWAL PIOSENKI MAŁOLATA