ODDZIAłY PRZEDSZKOLNE - ZEBRANIA Z RODZICAMI

dodano: 2020-09-04

Szanowni Państwo!

Zapraszamy za zebranie  z rodzicami – oddziały przedszkolne

KLASA 0 a – 7.09.2020r. godz. 17 – sala na trzecim piętrze

KLASA 0 b – 8.09.2020r. godz.17 – sala na trzecim piętrze

Listy Wielkopolskiego Kuratora Oświaty i Ministra Edukacji Narodowej

Terminy spotkań z rodzicami

dodano: 2020-08-31

Spotkania z rodzicami

Zasady funkcjonowania w szkole od 1 września 2020 r.

dodano: 2020-08-28

Obiady - ogłoszenie

dodano: 2020-08-27

Dnia 01.09.2020 r. od godz. 9:00 do 11:00 będę zapisywała dzieci na obiady przed wejściem do CAK (między szkołami). W pozostałe dni będę do Państwa dyspozycji w oknie od strony parkingu (przy ulicy Podgórnej), będzie można tam zapisywać dzieci, płacić za obiady oraz zgłaszać wszelkie zmiany, tam też będziemy sprzedawać obiady wyłącznie na wynos. Pozdrawiam  Dorota Libera

Organizacja rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

dodano: 2020-08-25

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Pracownicy Szkoły,

wkrótce zakończenie wakacji. We wtorek 1 września 2020 r. rozpocznie się nowy rok szkolny. Dziś podam organizację w dniu 1 września a do końca tygodnia na stronie szkoły i facebooku pojawią się regulaminy i procedury, zgodnie z którymi będziemy funkcjonować w tak zwanym reżimie. Oczywiście chodzi o reżim sanitarny i zachowania bezpieczeństwa związanego z trwającą ciągle pandemią. Procedury i regulaminy zostały opracowane zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji, Zdrowia i Sanepidu. Bardzo proszę, żebyście Państwo i Wy Uczniowie, przyjęli ze zrozumieniem i bezwzględnym stosowaniem, zawarte w nich postanowienia.

We wtorek 1 września nie będzie ogólnej uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego. Tylko uczniowie klas pierwszych o godzinie 9.00, zbiorą się przed budynkiem A i tam symbolicznie będą pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Puszczykowie. Po symbolicznym pasowaniu, dzieci zostaną zaproszone przez wychowawców do swoich sal lekcyjnych. Do budynków szkoły wchodzą wyłącznie dzieci. Osoby z zewnątrz chęć załatwienia sprawy zgłaszają Woźnemu lub pod telefonem 603654749.

Pozostałe klasy przychodzą na szkolne boisko według poniższego planu. Wychowawcy zaproszą ich do sal lekcyjnych na pierwsze w nowym roku szkolnym spotkania, które będą trwać nie dłużej niż 45 minut.

6c

7c

Oddziały przedszkolne zapraszamy o 10.30 przed wejściem budynku A. Nauczycielki przedstawią Rodzicom procedurę przyprowadzania i odbierania dzieci. Potem zaproszą dzieci do sal lekcyjnych.

Do budynku A wchodzimy tylko głównym wejściem, do budynku B wchodzić będziemy od strony ul. Wysokiej czyli od parkingu.

Pozostałe wejścia będą zamknięte.

Klub Piłkarski ,,Las Puszczykowo” - nabór do wszystkich grup wiekowych.

dodano: 2020-08-17

Nabór Las Puszczykowo.pdf

Bezpieczny powrót do szkoły - wskazówki

dodano: 2020-08-17

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - REMONT SANITARIATÓW W BUDYNKU SP1 W PUSZCZYKOWIE

Wyprawka Zerówkowicza 2020/2021

dodano: 2020-07-01

Wyprawka zerówkowicza

Rok szkolny 2020/21

• obuwie na zmianę,
  • strój gimnastyczny (bluzka, spodenki, skarpetki, tenisówki),
  • śniadaniówka i kubek plastikowy,
  • „Nowe przygody Olka i Ady”. Sześciolatek. Poziom BB+, Pakiet zawiera: Karty pracy 1-4, Książka,Wyprawka plastyczna)- Wyd. MAC,

kod rabatowy do Księgarni Edukacyjnej Mac: M0A8HC

• „Kocham dobrego Boga” - Podręcznik do nauki religii dla dzieci sześcioletnich. Autorzy: E. Osewska, ks. J. Stal, Wyd. Jedność,
  • 1 zeszyt w wąskie linie 16- kartkowe (z czerwoną linią),
  • 1 zeszyt w kratkę 16- kartkowy,
  • 32- kartkowy zeszyt do informacji z rodzicami,
  • teczka tekturowa stojąca,
  • 1 teczka z gumką,
  • blok techniczny biały i kolorowy,
  • blok rysunkowy biały i kolorowy,
  • papier kolorowy, plastelina,
  • farby plakatowe i trzy pędzle różnej grubości,
  • kredki pastelowe,
  • piórnik, a w nim: kredki ołówkowe, 2 ołówki, temperówka, gumka do mazania, nożyczki, klej.

Prosimy, aby wszystkie przybory były podpisane

imieniem i nazwiskiem dziecka oraz klasą.