Oferta pracy

dodano: 2023-01-10

Szanowni Państwo,

szukamy nauczyciela języka polskiego na zastępstwo. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z dyrektorem szkoły, pod numerem 504090888 lub 618133461.

PÓŁKOLONIE ZIMOWE 2023

dodano: 2023-01-08

ZIMOWE PÓŁKOLONIE MIEJSKIE

Serdecznie zapraszamy na miejskie półkolonie zimowe, które odbędą się:

w Szkole Podstawowej nr 1 w Puszczykowie (limit 70 miejsc)

w Szkole Podstawowej nr 2 w Puszczykowie (limit 90 miejsc)

Turnus I: 30.01 – 3.01.2023

Turnus II: 6.01. – 10.01.2023

Koszt:

150,00 zł od osoby za tydzień dla dzieci z terenu Puszczykowa lub uczęszczających do puszczykowskich szkół

220,00 zł za tydzień dla pozostałych dzieci.

Pierwszeństwo udziału w półkoloniach mają dzieci zamieszkujące na terenie Puszczykowa lub uczęszczające do puszczykowskich szkół.

Dokumenty do pobrania na stornie Miasta Puszczykowa www.puszczykowo.pl

Zapisy prowadzone są od 9 do 20 stycznia 2023 r. WYŁĄCZNIE W URZĘDZIE MIEJSKIM W PUSZCZYKOWIE.

Warunkiem zapisu jest złożenie w Urzędzie Miejskim w Puszczykowie, stanowisko ds. sportu:

1. wypełnionej karty kwalifikacyjnej,
  2. dowodu wpłaty,
  3. podpisanego oświadczenia dot. RODO,
  4. podpisanego oświadczenia o zapoznaniu się z regulaminem półkolonii (regulamin półkolonii również na stronie www.puszczykowo.pl)

Decyduje kolejność zgłoszeń.

karta kwalifikacyjna rodo

Konkurs Avatarek w roku szkolnym 2022/23

dodano: 2023-01-04

Serdecznie zapraszam uczniów SP1 do udziału w XI edycji

JASEŁKA SZKOLNE

dodano: 2022-12-27
22 grudnia wszyscy uczniowie naszej szkoły od najmłodszych z zerówek po najstarszych uczniów klas ósmych wzięli udział w jasełkach szkolnych zorganizowanych na hali widowiskowo-sportowej. Nad całym przedstawieniem czuwała siostra Franciszka. Aktorami byli uczniowie klasy 3a, a w chórkach śpiewali uczniowie klasy 3b. Piękna sceneria i nastrojowość przedstawienia, ukazująca historię Narodzenia Jezusa wprowadziła publiczność w cudowną i magiczną atmosferę. Wszyscy uczniowie i nauczyciele byli blisko tego najpiękniejszego cudu, który miał miejsce tak dawno temu. Nie zabrakło również miejsca na wspólne śpiewanie kolęd. Na zakończenie pani dyrektor złożyła wszystkim życzenia świąteczne. Magia świąt zagościła już w naszych sercach...

MALI POMOCNICY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

dodano: 2022-12-27
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia dzieci z klasy 0a i 0b zaprosili swoich rodziców i rodzeństwo na przedstawienie świąteczne. Gościem na przedstawieniu była również pani wicedyrektor Renata Kulka oraz pani logopeda Katarzyna Knapp-Idziak. Mali aktorzy poprzebierani za aniołki, elfy oraz za Świętego Mikołaja pięknie wyrecytowali swoje role, zaśpiewali kolędy i świąteczne piosenki o aniołkach i Mikołaju oraz wspaniale zatańczyli. Nie zabrakło też prezentów dla dzieci. Odwiedził ich Święty Mikołaj i każdemu rozdał paczki, ale warunkiem było za wykonanie jakiegoś zadania z listy. Na zakończenie rodzice otrzymali od swoich pociech upominki w postaci świątecznych zdjęć dzieci, które zrobiła nasza pani fotograf. Rodzicom bardzo podobaly się występy, oklaskom nie było końca. Serdeczne gratulujemy małym artystom pierwszych kroków na scenie przed prawdziwą publicznością.

OPOWIEŚĆ WIGILIJNA

dodano: 2022-12-27
W grudniu ze swoim świątecznym koncertem do naszej szkoły przyjechał Klub Małego Muzyka. W swojej opowieści wigilijnej ukazał dzieciom historię znanej gwiazdy muzyki, która miała wielkie mniemanie o sobie i ciągle interesowała ją wyłącznie jej kariera. Zapomniała o swoich przyjaciołach i rodzinie. Widzieliśmy przemianę głównej bohaterki, która pod wpływem niesamowitych zdarzeń stała się zupełnie innym, lepszym człowiekiem.
Podczas koncertu wszystkie dzieci bardzo się zaangażowały i wspólnie śpiewały z prowadzącymi świąteczne piosenki oraz kolędy.

POWSTAWANIE WIELKOPOLSKIE

dodano: 2022-12-27
Od ubiegłego roku 27 grudnia to Narodowy Dzień Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego. Z okazji 104 rocznicy wybuchu powstania uczniowie klas 4-8 z naszej szkoły wzięły udział w apelu przygotowanym przez swoje koleżanki i kolegów. Uczniowie recytowali patriotyczne wiersze i śpiewali patriotyczne piosenki, a chórek uczniów z klasy 5b zaśpiewał "Rotę". Na zakończenie wszyscy razem odśpiewali "Przybyli Ułani pod okienko".

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku

dodano: 2022-12-22

Szanowni Państwo, Drogie Dzieci

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Jest to czas szczególny, w którym najpiękniejsze jest bycie z Tymi, których się kocha. Czerpmy więc radość z tego, że wspólnie z kimś dla nas ważnym możemy bez codziennego pośpiechu spędzić ten piękny, jedyny w swoim rodzaju czas.

Życzę, aby te Święta i zbliżający się Nowy Rok były pełne miłości, spokoju, zdrowia i radości.

KOLĘDOWAĆ NADSZEDŁ CZAS

dodano: 2022-12-20
Dzieci z zerówek, klas pierwszych, drugich i trzecich zostały zaproszone przez panią Beatę Oziemską ucząca muzyki w naszej szkole na wspólne śpiewanie kolęd. Pani Beata przygrywała na pianinie, a dzieci pięknie, wyraźnie i głośno śpiewały znane polskie kolędy takie jak: "Dzisiaj w Betlejem", "Wśród nocnej ciszy", "Pójdźmy wszyscy do stajenki", "Przybieżeli do Betlejem" i inne znane dzieciom. Nie zabrakło również wykonań w dueatach, czy solo. Koleżanki z klas starszych uczące się gry na instrumentach muzycznych zagrały zgromadzonym dzieciom na pianinie oraz na skrzypcach. Na końcu każde dziecko otrzymało cukierka. Dziękujęmy za tak miło i radośnie spędzony dzień

WIZYTA MUZYKA

dodano: 2022-12-20
W piątek w klasach 0a i 0b gościł tata Janka, który jest muzykiem. Pokazał dzieciom gitarę klasyczną i elektryczną, na których gra i ćwiczy oraz zagrał na nich dzieciom. Każde dziecko mogło również samodzielnie potrzymać gitarę i zagrać na niej. Dzieciom bardzo się podobało i chętnie skorzystały z przyjemności zagrania na tym instrumencie. Kto wie, może rośnie nam w grupie jakiś mały talent.