Aktualności i wydarzenia

PÓŁKOLONIE W JEDYNCE

            W okresie od 27 stycznia do 07 lutego 2020 roku w Szkole Podstawowej nr 1 odbywały się zimowe półkolonie. Opiekunowie grup starali się zapewnić podopiecznym atrakcyjnie zorganizowany czas. Podczas pobytu w szkole bawiliśmy się podczas zajęć sportowych, a także zajęć plastycznych czy zabaw w grupach wiekowych. Oglądaliśmy film „Mustang” oraz spektakl teatralny pt. „Zaczarowane wrzeciono”, który szczególnie spodobał się najmłodszym z nas. Gdy tylko kapryśna pogoda na to pozwalała, chodziliśmy na spacery.

              Organizator półkolonii zadbał także o inne atrakcje. Podczas wspólnych wyjazdów odwiedziliśmy kręgielnię NIKU, dwukrotnie w ciągu tych dwóch tygodni odwiedziliśmy kino.  Dzieci miały okazję obejrzeć dwa filmy; „Śnieżkę i fantastyczną siódemkę” oraz „Chłopca i wilka”. Ponadto doskonale bawiliśmy się w parku rozrywki „Rodzinka”. Na miejscu natomiast trzykrotnie korzystaliśmy z lodowiska w Puszczykowie. Tradycyjnie, nie zwracając uwagi na pogodę, braliśmy udział w zabawie Laser Tag, która zawsze dzieciom sprawia mnóstwo radości. 

              Dwa tygodnie wypełnione zajęciami minęły bardzo szybko. Myślimy, że wszyscy nasi uczestnicy będą je mile wspominali.

                                                                                                                                              Agnieszka Sibilak

                                                                                                                                              Joanna Konieczna