Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

dodano: 2022-06-27

Rok szkolny 2021/2022 obfitował w ważne wydarzenia społeczne: zimą walczyliśmy z kolejną falą Covid 19, w kwietniu przyjęliśmy do szkoły sporą część uchodźców z Ukrainy. Nie był to łatwy czas, ale z pewnością postawił przed nami nowe wyzwania, którymi trzeba było sobie poradzić. Teraz nadszedł długo oczekiwany okres podsumowań, dla niektórych pożegnań.
23 czerwca o godzinie 9.00 na hali sportowej przy SP nr 1 w Puszczykowie odbyło się uroczyste zakończenie dla uczniów klas ósmych. Pożegnanie ósmoklasistów było pełne wzruszeń. W części artystycznej młodsi koledzy i koleżanki przygotowali występy muzyczne, prezentując swoje talenty. Później absolwenci odbierali nagrody i wyróżnienia za wybitne osiągnięcia w dziedzinie nauki i sportu. Z pewnością  na długo w pamięci pozostaną te chwile dla wielu osób biorących udział w uroczystości.
24 czerwca w tym samym miejscu miała miejsce zakończenie roku szkolnego dla pozostałych uczniów.
Życzymy całej społeczności naszej szkoły udanych, słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji oraz zasłużonego wypoczynku. do zobaczenia we wrześniu!

Agnieszka Sibilak
Agnieszka Molińska