Aktualności i wydarzenia

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 :)

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

2 września 2019 roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Puszczykowie pożegnali wakacje i uroczyście rozpoczęli nowy rok szkolny 2019/2020.                                                                                                                    

Z optymistycznym nastawieniem i zapałem do pracy wzięliśmy udział w uroczystości, podczas której głos zabrali pani Dyrektor Ewa Budzyńska, a także  zaproszeni goście, między innymi – burmistrz miasta Puszczykowa pan Andrzej Balcerek oraz ksiądz proboszcz Roman Poźniak . Podczas inauguracji roku szkolnego do społeczności szkolnej dołączyli nowi uczniowie- pierwszoklasiści, których pani dyrektor pasowała na uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 imienia Adama Mickiewicza w Puszczykowie. Następnie wychowawczynie klas pierwszych pani Katarzyna Świniarska - wychowawczyni klasy 1a oraz pani Milena Taratajcio- wychowawczyni klasy 1b przypięły swoim uczniom odznaki z logo szkoły.              Wszystkim uczniom życzymy wielu sukcesów, wzajemnej życzliwości, wytrwałości oraz twórczego i owocnego roku szkolnego.

Agnieszka Sibilak

Joanna Konieczna