Półkolonie w Jedynce - LATO!!!!

dodano: 2021-07-09

W pierwszych dwóch tygodniach wakacji, Szkoła Podstawowa nr 1 w Puszczykowie, jak w każde wakacje letnie zorganizowała półkolonie dla swoich uczniów. Uczestniczyli oni w rozmaitych zajęciach. Atrakcji było wiele. Dzieci dwukrotnie wyjechały do kina na filmy „Tom i Jerry” oraz „Raya i ostatni smok” oraz wzięły udział w terenowych zajęciach Laser-Tag. Ponadto w szkole odbywały się zajęcia plastyczne, na których dzieci wykonywały ciekawe prace, między innymi dekorowały balony, stworzyły żabki z okazji „Dnia żaby”, czy wakacyjne obrazki z różnych materiałów plastycznych. Brały również udział w zajęciach sportowych, które odbywały się na hali widowiskowo- sportowej oraz komputerowych. Podczas trwających półkolonii dzieci odwiedził również pan policjant, który opowiedział o tym, jak bezpiecznie spędzić wakacje. Cieszymy się ze wspólnie spędzonego czasu i życzymy wszystkim słonecznych i udanych wakacji!