PÓŁKOLONIE LETNIE

dodano: 2019-07-05

Po raz kolejny dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Puszczykowie uczestniczyły w półkoloniach letnich, organizowanych przez Urząd Miasta Puszczykowa. W pierwszym tygodniu poza tradycyjnymi rozgrywkami sportowymi i zajęciami organizowanymi przez wychowawców dzieci wyjechały na kręgielnię do Centrum Sportowego NIKU oraz Parku Rodzinka,  gdzie spędziły czas na wspólnej zabawie. Natomiast w drugim tygodniu odwiedziliśmy Laboratorium Wyobraźni, w którym to pod okiem animatorów uczestniczyłyśmy w ciekawych doświadczeniach, jak na przykład samodzielne wyrabianie mydła, czy wykonanie własnej kamerki, co było atrakcją dla uczestników. Nie zabrakło także filmowej przygody. Tym razem obejrzeliśmy film animowany pt: „Sekretne życie zwierzaków domowych 2”. Ostatni dzień półkolonii był dniem aktywności fizycznej. Po turnieju laser-tag rozegraliśmy zawody sportowe na hali widowiskowo- sportowej. Atrakcji podczas półkolonii nie brakowało, a dzieci mogły ciekawie i miło spędzić czas. Teraz na naszych uczestników czekają zasłużone wakacje. We wrześniu ponownie spotkamy się wypoczęci w naszym gronie i pełni energii rozpoczniemy nowy rok szkolny.